Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lebka s kloboukem (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lebka s kloboukem zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Lebka s kloboukem. Obrázek Lebka s kloboukem je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Lebka s kloboukem v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka s kloboukem zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lebka s kloboukem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka s kloboukem ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1218x1600
975x1280
609x800
381x500
122x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 964 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Lebka s kloboukem sdílet s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Lebka s kloboukem patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kozel ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelí ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Žlutý narcis zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, ilustrace, ke stažení, svg, zdarma, klipart, cliparts, obrázek, free, grafika, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: vstupenky, Pinterest, video, škola, webové stránky, diář, profilovka, prezentace, památník, inkscape, časopis, corelDraw, etikety, profil, eshop, avatar, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Děda zdarma, obrázek, klipart Konev zdarma nebo obrázek Hrabalka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.