Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lebka s kloboukem (Halloween) zdarma

Obrázek, klipart Lebka s kloboukem zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lebka s kloboukem. Klipart Lebka s kloboukem je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Lebka s kloboukem v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka s kloboukem zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lebka s kloboukem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka s kloboukem ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1218x1600
975x1280
609x800
381x500
122x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 964 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Lebka s kloboukem s vašimi známými a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Klipart Lebka s kloboukem se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smutné srdíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kravička zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Narození Ježíška ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, Lebka s kloboukem, cliparts, download, Lebka s kloboukem, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: manuály, pozvánky, referáty, openOffice, blog, diplomová práce, bakalářská práce, word, vizitky, památník, fotografie, avatar, prezentace, profilovka, textové dokumenty, plakáty, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Syntetizér ke stáhnutí, obrázek, klipart Konev zdarma nebo vektorový klipart Červené tulipány zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.