Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zlaté G (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté G stahujte zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zlaté G. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Zlaté G v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté G zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlaté G ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté G ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1365
1280x1092
800x682
500x427
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 860 609 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zlaté G se známými na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Vektorový klipart Zlaté G se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Richard Nixon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rumba koule ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vegetariánský sendvič ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Zlaté G, cliparts, grafika, ilustrace, svg, klipart, vektorový obrázek, Symboly, ke stáhnutí, Zlaté G, zdarma, vektor, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, magazín, openOffice, diář, manuály, etikety, seminární práce, deníček, word, textové dokumenty, pozvánky, webové stránky, dokument, letáky, vstupenky, diplomová práce, profil

Mezi hezké kresby patří i obrázek Pohár se zmrzlinou ke stažení, vektorový klipart Gutenberg ke stáhnutí nebo vektorový klipart Klávesy ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.