Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlaté G (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlaté G zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zlaté G. Pakliže si chcete obrázek Zlaté G stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté G zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté G ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté G ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1365
1280x1092
800x682
500x427
160x136

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 860 609 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Zlaté G? Pak se podělte s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Zlaté G je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Malé písmeno Z ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vláček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Černá stužka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Symboly, grafika, obrázek, Zlaté G, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, Zlaté G, free, download

Doporučené použití klipartu: profil, škola, diář, avatar, profilovka, webové stránky, fotokniha, dokument, blog, časopis, eshop, textové dokumenty, pozvánky, wordpress, inkscape, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Nindža zdarma, klipart Abstraktní květ ke stáhnutí nebo ilustrace Trubička ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.