Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlaté G, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlaté G zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zlaté G. Kreslená ilustrace Zlaté G je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zlaté G? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté G zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlaté G ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté G ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1365
1280x1092
800x682
500x427
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 860 609 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlaté G se nachází v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lopatkovec ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Puzzle zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Emo dívka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, zdarma, Zlaté G, Zlaté G, kliparty, svg, free, ilustrace, download, obrázek, ilustrační obrázek, Symboly, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: webové stránky, referáty, office, Pinterest, plakát, kalendář, textové dokumenty, Instagram, word, Adobe Illustrator , památník, blog, avatar, profilovka, inkscape, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Venčení psa ke stáhnutí, obrázek Bruska zdarma nebo klipart Stará bába ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.