Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Podzim, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Podzim zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Podzim. Kreslená ilustrace Podzim je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Podzim? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Podzim zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Podzim ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1239x1600
991x1280
620x800
387x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 116 428 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Podzim patří do sekce Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Banán zdarma Podívejte se i na vektor Recyklace ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, Podzim, vektor, download, grafika, zdarma, Podzim, free, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, Ostatní, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, word, plakát, památník, corelDraw, inkscape, dokumenty, škola, referáty, dokument, office, kalendář, seminární práce, avatar, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektor Steak zdarma, obrázek Vánoční přání ke stažení nebo klipart Důlní vozík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.