Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Podzim, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Podzim zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Podzim. Kreslená ilustrace Podzim je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Podzim? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Podzim zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Podzim ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Podzim ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1239x1600
991x1280
620x800
387x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 116 428 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Podzim se nachází v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Holubice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vitamín C zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Včela ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, obrázek, ilustrace, download, zdarma, ilustrační obrázek, Podzim, kliparty, Podzim, klipart, cliparts, Ostatní

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , webové stránky, corelDraw, web, openOffice, profilovka, inkscape, office, blog, památník, časopis, pozvánky, plakáty, plakát, word, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Fialová kraslice ke stáhnutí, obrázek Porcování hovězího zdarma nebo klipart Smajlík s rouškou ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.