Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Podzim, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Podzim zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Podzim. Kreslená ilustrace Podzim je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Podzim? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Podzim zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Podzim ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Podzim ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1239x1600
991x1280
620x800
387x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 116 428 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Podzim je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Margarita ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pivní sud ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Gymnastka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, klipart, Podzim, vektorový obrázek, kliparty, download, vektor, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, svg, Ostatní

Doporučené použití klipartu: památník, avatar, Pinterest, časopis, Twitter, web, fotokniha, plakát, profil, word, blog, inkscape, corelDraw, textové dokumenty, seminární práce, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Duch ke stažení, vektor Zlá domina ke stáhnutí nebo obrázek Pyramida zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.