Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kopírka (Přístroje) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kopírka ke stažení zdarma

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Kopírka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kopírka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kopírka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kopírka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kopírka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1596x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 536 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Obrázek, klipart pojmenovaný Kopírka můžete sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Kopírka se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík v pračce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík lízátko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Viktorie královská zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, svg, download, vektorový obrázek, Kopírka, cliparts, Kopírka, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, free, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, plakát, seminární práce, prezentace, Instagram, Zoner Callisto, avatar, openOffice, video, etikety, web, office, katalog, Pinterest, koláž, manuály, diář

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Rakouská mapa zdarma, obrázek Sušenky ke stáhnutí nebo vektorový klipart Zlatá mašle ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.