Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cessna (Doprava) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cessna ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Cessna. Klipart Cessna je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Cessna? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cessna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cessna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cessna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 810 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: charner1963

Obrázek, klipart pojmenovaný Cessna můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Klipart Cessna se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sušenka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý zvýrazňovač ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Laktóza zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, download, zdarma, vektor, Cessna, ilustrace, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Cessna, grafika, cliparts, Doprava, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, bakalářská práce, pozvánky, Zoner Callisto, etikety, openOffice, office, avatar, památník, PowerPoint, inkscape, časopis, diplomová práce, katalog, referáty, wordpress, eshop

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Student zdarma, klipart Slunečnice ke stažení nebo vektorový obrázek Růžová ozdoba ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.