Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Cessna, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cessna zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Cessna. Kreslená ilustrace Cessna je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cessna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cessna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cessna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 810 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: charner1963

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cessna patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek SH zdarma Podívejte se i na vektor Týpí ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Ferrari Testarossa ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, free, svg, ke stažení, Cessna, grafika, ke stáhnutí, download, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, Cessna

Doporučené použití klipartu: dokument, profilovka, openOffice, avatar, Adobe Illustrator , web, PowerPoint, plakát, škola, referáty, textové dokumenty, webové stránky, časopis, památník, inkscape, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Červená květina zdarma, obrázek Mapa Japonska ke stažení nebo klipart Radiopřijímač ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.