Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Cessna, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cessna zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Cessna. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Cessna nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Cessna v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cessna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cessna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cessna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 810 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: charner1963

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cessna je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík panda ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Žabička zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zábavní pyrotechnika ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, Cessna, download, ilustrace, svg, cliparts, grafika, zdarma, ke stáhnutí, Cessna, klipart, free

Doporučené použití klipartu: Facebook, články, pozvánky, dokument, word, PowerPoint, openOffice, plakát, dokumenty, inkscape, profilovka, plakáty, Twitter, Adobe Illustrator , prezentace, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek M4V ke stáhnutí, klipart Narozeniny číslo 3 zdarma nebo ilustrace Čokoládový dort ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.