Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Cessna, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cessna zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Cessna. Kreslená ilustrace Cessna je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cessna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cessna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cessna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 810 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: charner1963

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cessna je v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pomeranč ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Charlie Chaplin zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Helikoptéra ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, Cessna, svg, Cessna, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, klipart, cliparts, Doprava, vektor, ilustrace, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, web, dokumenty, Instagram, word, kalendář, PowerPoint, Adobe Illustrator , seminární práce, památník, články, plakát, webové stránky, avatar, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Gándhí ke stáhnutí, klipart SD karta zdarma nebo ilustrace HTML ikona ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.