Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cessna (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cessna zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Cessna. Klipart Cessna je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cessna? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cessna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cessna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cessna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 810 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: charner1963

Líbí se vám klipart Cessna? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Cessna se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Warszawa 210 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sprcha ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart HTML ikona ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Cessna, klipart, Doprava, ke stažení, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, cliparts, grafika, download, Cessna, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, referáty, škola, Twitter, památník, webové stránky, word, avatar, blog, PowerPoint, etikety, inkscape, prezentace, dokumenty, fotokniha, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Vyzdobený dům ke stažení, vektorový obrázek Spokojený kuchař ke stažení nebo vektorový obrázek Merkur ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.