Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brainstorming, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brainstorming zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Brainstorming. Klipart Brainstorming je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brainstorming? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brainstorming zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brainstorming ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brainstorming ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1216x1600
972x1280
608x800
380x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 409 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Moini

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Brainstorming je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté X ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Digitální znak D zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno D ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Brainstorming, ilustrace, vektorový obrázek, free, Ostatní, download, cliparts, vektor, klipart, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, PowerPoint, pozvánky, dokument, články, plakát, Instagram, seminární práce, profilovka, profil, avatar, Facebook, inkscape, prezentace, corelDraw, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Tužka ke stáhnutí, klipart Modrý vláček zdarma nebo ilustrace Světlezelený strom ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.