Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brainstorming, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brainstorming zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Brainstorming. Klipart Brainstorming je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brainstorming? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brainstorming zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Brainstorming ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1216x1600
972x1280
608x800
380x500
121x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 409 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Moini

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brainstorming se nachází v sekci Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Celer ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Číňanka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Irák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, Ostatní, zdarma, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, download, Brainstorming, ilustrace, klipart, free, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profil, Facebook, office, web, památník, referáty, Instagram, webové stránky, inkscape, kalendář, články, Pinterest, profilovka, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Brusinky ke stáhnutí, ilustrace Fazole zdarma nebo vektor Vysmátý smajlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.