Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červené U, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené U zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Červené U. Kreslená ilustrace Červené U je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené U zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červené U ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené U ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1309x1600
1048x1280
654x800
409x500
131x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červené U je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Buvol zdarma Podívejte se i na ilustrace Dopravní letadlo ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Krystal soli ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Červené U, kliparty, ilustrace, cliparts, download, grafika, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, svg, Symboly, klipart, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, plakát, textové dokumenty, word, profilovka, památník, prezentace, Instagram, inkscape, referáty, časopis, Pinterest, pozvánky, office, Twitter, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Koktejl zdarma, vektor Zlaté V ke stažení nebo obrázek Parník ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.