Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Strašidelný domek, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelný domek zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Strašidelný domek. Obrázek Strašidelný domek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strašidelný domek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný domek zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strašidelný domek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný domek ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1186
1280x949
800x593
500x371
160x119

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 724 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strašidelný domek je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bangladéš ke stažení Podívejte se i na obrázek Dům ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Svinovací metr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Strašidelný domek, Strašidelný domek, zdarma, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, kliparty, vektor, free, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, download, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, plakáty, články, památník, škola, kalendář, seminární práce, plakát, office, textové dokumenty, pozvánky, Adobe Illustrator , webové stránky, dokumenty, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Volant ke stažení, klipart Gerbera ke stáhnutí nebo ilustrace Vosa zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.