Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Strašidelný domek (Halloween) ke stažení

Obrázek, klipart Strašidelný domek ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Strašidelný domek. Klipart Strašidelný domek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Strašidelný domek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný domek zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strašidelný domek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný domek ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1186
1280x949
800x593
500x371
160x119

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 724 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cgbug

Zaujal vás náš klipart Strašidelný domek? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Strašidelný domek se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sob polární ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Znamení býk zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, kliparty, Strašidelný domek, Strašidelný domek, download, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, grafika, klipart, vektor, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: vizitky, památník, plakát, profilovka, oznámení, fotokniha, články, katalog, Facebook, inkscape, koláž, dokumenty, wordpress, webové stránky, corelDraw, škola, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Sushi s čajem zdarma, klipart Regiony Španělska ke stažení nebo vektorový obrázek Znak býk ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.