Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Tygr (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tygr ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Tygr. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tygr nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Tygr lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tygr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tygr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tygr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1433x1600
1146x1280
716x800
447x500
143x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 811 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Tygr můžete sdílet s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Tygr je v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Novoročenka 2021 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelená mašle ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Zelená kytka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, download, vektor, cliparts, zdarma, svg, Tygr, grafika, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, Tygr, obrázek

Doporučené použití klipartu: vstupenky, vizitky, brožury, prospekty, časopis, wordpress, web, profilovka, bakalářská práce, magazín, pozvánky, avatar, logo, plakát, deníček, manuály, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek SMS zdarma, obrázek, klipart Mraveneček ke stáhnutí nebo vektor Pákový ovladač ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.