Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tygr, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tygr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Tygr. Stahujte klipart Tygr v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Tygr? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tygr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tygr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tygr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1433x1600
1146x1280
716x800
447x500
143x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 811 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tygr je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Indiánka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Tenečnice u tyče zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vejce ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, download, obrázek, vektor, Tygr, svg, ke stáhnutí, free, ilustrace, ilustrační obrázek, Tygr, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, profil, prezentace, památník, dokument, word, inkscape, blog, openOffice, škola, corelDraw, kalendář, PowerPoint, Instagram, Adobe Illustrator , webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Vrtačka ke stáhnutí, klipart Dům hrůzy zdarma nebo ilustrace Husa ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.