Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Obytná dodávka (Doprava) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Obytná dodávka k bezplatnému stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Obytná dodávka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Obytná dodávka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Obytná dodávka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Obytná dodávka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Obytná dodávka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Obytná dodávka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x790
1280x632
800x395
500x247
160x79

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 368 528 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Obytná dodávka s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Obytná dodávka se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční vystřihovánka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Most v Mostaru zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Ghana ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, Doprava, grafika, klipart, free, zdarma, download, vektorový obrázek, Obytná dodávka

Doporučené použití klipartu: vizitky, webové stránky, avatar, web, katalog, bakalářská práce, textové dokumenty, eshop, koláž, časopis, word, wordpress, magazín, dokument, prospekty, Facebook, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Oranžová kytka ke stáhnutí, vektorový klipart Turecko ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zlatý prstýnek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.