Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pomeranian (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pomeranian zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pomeranian. Vektorová ilustrace Pomeranian je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pomeranian zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pomeranian ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pomeranian ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1332
1280x1065
800x666
500x416
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 668 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Pomeranian se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Pomeranian je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Rajská s knedlíkem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Umělý horizont zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Ústřičník velký ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, klipart, obrázek, Pomeranian, Zvířata, zdarma, cliparts, free, vektor, Pomeranian, svg, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, word, Facebook, fotokniha, openOffice, office, inkscape, etikety, web, blog, profilovka, textové dokumenty, corelDraw, Adobe Illustrator, avatar, wordpress

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Vlaštovka ke stáhnutí, obrázek MKV zdarma nebo vektor Jihoafrická republika zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.