Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pomeranian, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pomeranian zdarma ke stažení

Pomeranian je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Pomeranian je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pomeranian lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pomeranian zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Pomeranian ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pomeranian ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1332
1280x1065
800x666
500x416
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 668 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pomeranian patří do sekce Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pryšec zdarma Podívejte se i na klipart Ďábel ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Semafor žlutá ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Pomeranian, kliparty, Zvířata, free, svg, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Pomeranian, ilustrace, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, blog, kalendář, seminární práce, Pinterest, word, Instagram, Twitter, PowerPoint, Facebook, avatar, dokument, Adobe Illustrator , památník, prezentace, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Hudební složka zdarma, ilustrace Modré auto ke stažení nebo vektor Kuřačka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.