Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ředkve, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ředkve zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ředkve. Vektorová ilustrace Ředkve je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkve zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Ředkve ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkve ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 166 365 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ředkve patří do sekce Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Telefon zdarma Podívejte se i na klipart Zelené vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté číslo 2 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, grafika, vektor, klipart, ke stažení, free, vektorový obrázek, Zelenina, Ředkve, kliparty, svg, ilustrace, zdarma, Ředkve

Doporučené použití klipartu: Twitter, pozvánky, inkscape, referáty, corelDraw, fotokniha, blog, památník, škola, web, Pinterest, avatar, dokumenty, Instagram, časopis, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Kompas zdarma, ilustrace Jezdec ke stažení nebo vektor Červená píšťalka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.