Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ředkve (Zelenina) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ředkve zdarma

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ředkve. Stahujte klipart Ředkve v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkve zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ředkve ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkve ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 166 365 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Gerald_G

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Ředkve s blízkými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Ředkve se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Roztomilý motýl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kladivo zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kapusta ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ředkve, Ředkve, ilustrace, Zelenina, cliparts, download, zdarma, free, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, openOffice, škola, webové stránky, manuály, seminární práce, vstupenky, plakát, koláž, Instagram, Zoner Callisto, tiskoviny, corelDraw, bakalářská práce, časopis, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Clark Gable ke stáhnutí, klipart Kosmonaut ke stáhnutí nebo vektorový klipart Fraktálový stromeček zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.