Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ředkve, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ředkve zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ředkve. Obrázek Ředkve je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkve zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ředkve ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkve ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 166 365 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ředkve je v sekci Obrázky, kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor INF ke stažení Podívejte se i na ilustrace Honda HA-420 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Guyana zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, Ředkve, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, kliparty, download, ke stažení, zdarma, grafika, Zelenina, obrázek, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Adobe Illustrator , textové dokumenty, Twitter, památník, profil, kalendář, PowerPoint, webové stránky, profilovka, blog, dokument, Pinterest, fotokniha, word, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace WWF soubor ke stažení, vektor Piper J-3 Cub ke stáhnutí nebo obrázek Lollipop zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.