Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Austrálie (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Austrálie zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Austrálie. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Austrálie nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Austrálie? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Austrálie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Austrálie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Austrálie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1320
1280x1056
800x660
500x412
160x132

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 125 078 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Austrálie s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Austrálie je v kategorii Obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Goblin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dívka v hidžábu zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Myši ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Austrálie, zdarma, Mapy, ke stáhnutí, svg, grafika, ilustrace, Austrálie, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakáty, Adobe Illustrator, webové stránky, dokumenty, Pinterest, referáty, památník, web, word, pozvánky, eshop, profil, wordpress, inkscape, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Vrtačka ke stáhnutí, obrázek Ledňák obrovský zdarma nebo vektor Bonsaj zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.