Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Austrálie, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Austrálie zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Austrálie. Stahujte klipart Austrálie v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Austrálie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Austrálie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Austrálie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1320
1280x1056
800x660
500x412
160x132

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 125 078 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Austrálie je v kategorii Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Farma ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek DVD zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Červené B ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, cliparts, ke stáhnutí, svg, free, obrázek, kliparty, Austrálie, ke stažení, vektorový obrázek, Mapy, download, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: časopis, památník, referáty, corelDraw, prezentace, Instagram, seminární práce, blog, články, webové stránky, PowerPoint, Adobe Illustrator , avatar, plakáty, openOffice, word

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Modrý motýl ke stáhnutí, klipart Jiřina zdarma nebo ilustrace Turista ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.