Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Znak lev, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Znak lev zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Znak lev. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak lev zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Znak lev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak lev ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1185x1600
948x1280
593x800
370x500
119x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 846 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Znak lev patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kolouch zdarma Podívejte se i na klipart Sáně s dárky ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vafle ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Znak lev, download, cliparts, svg, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, zdarma, ilustrace, Symboly, klipart, obrázek, free, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, blog, inkscape, textové dokumenty, články, prezentace, časopis, Adobe Illustrator , dokumenty, webové stránky, corelDraw, web, office, profilovka, Facebook, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Den matek zdarma, ilustrace Ředkvička ke stažení nebo vektor Bílý král ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.