Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Znak lev (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak lev zadarmo

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Znak lev. Vektorová ilustrace Znak lev je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Znak lev? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak lev zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Znak lev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak lev ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1185x1600
948x1280
593x800
370x500
119x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 846 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Znak lev můžete sdílet s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Znak lev je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Malé písmeno M ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Španělska ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Požární hlásič zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, cliparts, obrázek, zdarma, svg, ke stáhnutí, Symboly, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, ilustrace, Znak lev, Znak lev, klipart

Doporučené použití klipartu: fotokniha, fotografie, dokument, plakát, pozvánky, Instagram, webové stránky, openOffice, video, manuály, textové dokumenty, office, vizitky, avatar, bakalářská práce, články, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Digitální znak R zdarma, klipart Světlezelený strom ke stáhnutí nebo vektor Oliver Cromwell ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.