Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Znak lev (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak lev zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Znak lev. Vektorová ilustrace Znak lev je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Znak lev? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak lev zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Znak lev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak lev ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1185x1600
948x1280
593x800
370x500
119x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 846 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Znak lev sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Znak lev se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Druhé místo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PF 2020 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Tchaj-wan zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Znak lev, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, zdarma, Symboly, download, klipart, free, svg, Znak lev, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, office, plakát, corelDraw, Adobe Illustrator, plakáty, word, profilovka, referáty, webové stránky, Pinterest, dokument, web, diář, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Benzínový zapalovač zdarma, obrázek, klipart Santa čepice ke stáhnutí nebo vektorový klipart Mamut ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.