Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Králík, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Králík zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Králík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Králík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Králík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Králík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Králík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1300x1600
1040x1280
650x800
407x500
130x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 681 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Králík se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malé písmeno X ke stažení Podívejte se i na klipart Kobra ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Svinovací metr zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, Zvířata, ilustrační obrázek, ke stažení, download, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, free, Králík, cliparts, Králík, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, Twitter, word, časopis, plakáty, Instagram, Facebook, textové dokumenty, pozvánky, dokumenty, PowerPoint, web, inkscape, články, Pinterest, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Sršák ke stažení, ilustrace Antilopa ke stáhnutí nebo vektor Netopýři zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.