Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Digitální znak W (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak W zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Digitální znak W. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Digitální znak W nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak W zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální znak W ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak W ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 015 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Digitální znak W sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Digitální znak W je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Jmenovka na dárky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dýně pirát ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Brazílie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, Digitální znak W, svg, obrázek, Digitální znak W, ilustrace, klipart, free, ilustrační obrázek, download, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, inkscape, web, Facebook, profil, wordpress, avatar, seminární práce, word, blog, openOffice, pozvánky, etikety, webové stránky, corelDraw, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Zelený vrtulník zdarma, vektorový klipart Smajlík s kloboukem ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Delfíni ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.