Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Polojasno, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Polojasno zdarma ke stažení

Polojasno je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Polojasno je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polojasno zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Polojasno ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polojasno ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1154
1280x924
800x577
500x361
160x115

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 997 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Polojasno je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Citroen DS4 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Lučištnice zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Maki ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, kliparty, zdarma, Polojasno, ke stáhnutí, Polojasno, free, download, Symboly, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, profilovka, prezentace, pozvánky, plakáty, referáty, web, Pinterest, word, office, plakát, webové stránky, kalendář, avatar, PowerPoint, památník

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Digitální znak V ke stáhnutí, vektor Baletka zdarma nebo obrázek Zelený dárek ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.