Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Polojasno, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Polojasno zdarma ke stažení

Polojasno je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Polojasno je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polojasno zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Polojasno ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polojasno ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1154
1280x924
800x577
500x361
160x115

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 997 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Polojasno patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fialová ozdoba zdarma Podívejte se i na klipart Džus ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Římský salát ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, vektor, free, vektorový obrázek, grafika, obrázek, Polojasno, download, Symboly, Polojasno, ilustrační obrázek, svg, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, profilovka, webové stránky, textové dokumenty, corelDraw, časopis, avatar, profil, referáty, openOffice, památník, plakát, inkscape, seminární práce, blog, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart DOCB zdarma, ilustrace Bicí nástroje ke stažení nebo vektor Dřevěný kolíček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.