Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kuchyňský mixér (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuchyňský mixér zdarma ke stažení

Kuchyňský mixér je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Kuchyňský mixér je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchyňský mixér zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kuchyňský mixér ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchyňský mixér ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1227x1600
981x1280
613x800
383x500
123x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 760 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: algotruneman

Líbí se vám klipart Kuchyňský mixér? Pak se podělte s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Kuchyňský mixér se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Magnetofonová kazeta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gay symbol ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Rajče ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, download, obrázek, cliparts, zdarma, grafika, ke stáhnutí, kliparty, Kuchyňský mixér, Kuchyňský mixér

Doporučené použití klipartu: škola, kalendář, tiskoviny, diář, vizitky, fotokniha, brožury, seminární práce, inkscape, plakáty, profilovka, Twitter, prezentace, prospekty, wordpress, dokument, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Bílé hrozny ke stažení, obrázek, klipart Madagaskar ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Hmoždinky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.