Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Abraham Lincoln, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení

Abraham Lincoln je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Abraham Lincoln je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Abraham Lincoln v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Abraham Lincoln ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1036x1600
829x1280
518x800
324x500
104x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 147 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Abraham Lincoln se nachází v kategorii Ilustrační obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Atabaque ke stažení Podívejte se i na klipart Anakonda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Okarína zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Abraham Lincoln, vektor, svg, Abraham Lincoln, ilustrační obrázek, klipart, grafika, download, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, obrázek, free, Osobnosti

Doporučené použití klipartu: kalendář, Pinterest, články, škola, corelDraw, Instagram, Adobe Illustrator , plakát, seminární práce, pozvánky, fotokniha, časopis, blog, referáty, inkscape, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Stojánek s pastelkami ke stažení, ilustrace Atom ke stáhnutí nebo vektor Modrý zvýrazňovač zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.