Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Abraham Lincoln, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Abraham Lincoln. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Abraham Lincoln nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Abraham Lincoln? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Abraham Lincoln ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1036x1600
829x1280
518x800
324x500
104x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 147 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Abraham Lincoln je v sekci Obrázky, kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Námořnické srdce ke stažení Podívejte se i na ilustrace Červené E ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart USB zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, zdarma, svg, ke stažení, cliparts, Osobnosti, grafika, ke stáhnutí, klipart, Abraham Lincoln, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, Abraham Lincoln

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profilovka, inkscape, office, Pinterest, Instagram, dokument, Adobe Illustrator , web, blog, prezentace, Facebook, plakáty, referáty, škola, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Pomeranč ke stažení, vektor Ozdoba s vločkou ke stáhnutí nebo obrázek Hroznové víno zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.