Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Abraham Lincoln, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Abraham Lincoln. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Abraham Lincoln nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Abraham Lincoln? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Abraham Lincoln ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1036x1600
829x1280
518x800
324x500
104x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 147 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Abraham Lincoln je v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak T ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek XHTML zdarma Mohl by vás také zajímat vektor WAV přípona ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, ke stažení, zdarma, Osobnosti, klipart, obrázek, svg, Abraham Lincoln, ilustrační obrázek, ilustrace, free, vektorový obrázek, kliparty, Abraham Lincoln

Doporučené použití klipartu: webové stránky, blog, Pinterest, corelDraw, web, office, Facebook, fotokniha, openOffice, Instagram, PowerPoint, Adobe Illustrator , kalendář, seminární práce, pozvánky, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Vývrtka ke stáhnutí, klipart Sherlock Holmes zdarma nebo ilustrace Filmová kamera ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.