Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Abraham Lincoln (Osobnosti) zadarmo

Obrázek, klipart Abraham Lincoln zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Abraham Lincoln. Pakliže si chcete obrázek Abraham Lincoln stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Abraham Lincoln ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1036x1600
829x1280
518x800
324x500
104x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 147 174 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Abraham Lincoln? Potom se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Abraham Lincoln je v kategorii Obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Tower Bridge ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Angkor Vat ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Energy drink zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, klipart, zdarma, kliparty, Abraham Lincoln, Osobnosti, Abraham Lincoln, ke stažení, vektor, grafika, obrázek, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, magazín, deníček, Twitter, škola, brožury, Instagram, koláž, dokumenty, katalog, oznámení, etikety, Adobe Illustrator, manuály, tiskoviny, fotokniha, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Alexander Graham Bell zdarma, ilustrace Cool smajlík ke stažení nebo vektor Loď ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.