Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Abraham Lincoln, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení

Abraham Lincoln je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Abraham Lincoln je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Abraham Lincoln v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Abraham Lincoln ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1036x1600
829x1280
518x800
324x500
104x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 147 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Abraham Lincoln je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Škorpion zdarma Podívejte se i na ilustrace Činely ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart ODP soubor ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, Abraham Lincoln, Osobnosti, ilustrace, zdarma, obrázek, Abraham Lincoln, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, grafika, cliparts, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: word, seminární práce, web, kalendář, časopis, Facebook, památník, škola, PowerPoint, Twitter, profilovka, textové dokumenty, Pinterest, office, openOffice, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Červená složka zdarma, vektor Střelec ke stažení nebo obrázek BASH ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.