Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Abraham Lincoln, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Abraham Lincoln. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Abraham Lincoln nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Abraham Lincoln? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Abraham Lincoln ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1036x1600
829x1280
518x800
324x500
104x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 147 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Abraham Lincoln se nachází v sekci Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lidé ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Dáma z historického módního magazínu zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bleděmodrý strom ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, Abraham Lincoln, vektorový obrázek, kliparty, svg, obrázek, ke stažení, download, cliparts, vektor, free, Osobnosti

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokumenty, referáty, Twitter, pozvánky, PowerPoint, profilovka, textové dokumenty, office, kalendář, profil, word, blog, časopis, Adobe Illustrator , Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vánoční stuha ke stáhnutí, obrázek Kachna zdarma nebo klipart Věštkyně ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.