Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zakulacený stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zakulacený stromek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zakulacený stromek. Vektorový obrázek Zakulacený stromek jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zakulacený stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zakulacený stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zakulacený stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1268x1600
1014x1280
634x800
396x500
127x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 68 399 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: kaleah777

Sdílejte obrázek, klipart Zakulacený stromek s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Zakulacený stromek je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart M4A ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Koza zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Severní Irsko ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, obrázek, Zakulacený stromek, vektorový obrázek, Zakulacený stromek, cliparts, download, vektor, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, Vánoce, ke stažení

Doporučené použití klipartu: vstupenky, památník, prezentace, prospekty, fotokniha, manuály, PowerPoint, eshop, magazín, word, dokument, seminární práce, referáty, Twitter, inkscape, tiskoviny, vizitky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Orchidej ke stáhnutí, obrázek, klipart Tmavomodrá vlajka ke stažení nebo ilustrace Světlezelená mašle zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.