Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zakulacený stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zakulacený stromek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zakulacený stromek. Klipart Zakulacený stromek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zakulacený stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zakulacený stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zakulacený stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1268x1600
1014x1280
634x800
396x500
127x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 68 399 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: kaleah777

Líbí se vám klipart Zakulacený stromek? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Zakulacený stromek je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hrnec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mamut ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Nůžky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, Vánoce, vektorový obrázek, Zakulacený stromek, ke stáhnutí, download, cliparts, ilustrace, vektor, obrázek, Zakulacený stromek, free, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: Instagram, openOffice, textové dokumenty, seminární práce, office, fotokniha, prezentace, web, etikety, avatar, inkscape, dokument, škola, PowerPoint, plakát, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Stařena zdarma, klipart Éclair ke stáhnutí nebo ilustrace Citroen DS ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.