Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zakulacený stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zakulacený stromek zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zakulacený stromek. Klipart Zakulacený stromek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zakulacený stromek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zakulacený stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Zakulacený stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zakulacený stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1268x1600
1014x1280
634x800
396x500
127x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 68 399 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kaleah777

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zakulacený stromek patří do sekce Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tuk-tuk zdarma Podívejte se i na klipart Zlaté M ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Stromečky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, obrázek, ke stáhnutí, svg, download, zdarma, cliparts, ke stažení, Vánoce, vektor, klipart, free, Zakulacený stromek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, památník, pozvánky, PowerPoint, referáty, seminární práce, openOffice, webové stránky, Adobe Illustrator , inkscape, office, prezentace, web, Instagram, dokumenty, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Veselý smajlík zdarma, ilustrace Eiffelova věž ke stažení nebo vektor Kleště ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.