Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kakadu, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kakadu zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kakadu. Klipart Kakadu je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kakadu? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kakadu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kakadu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kakadu ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

973x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 104 104 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kakadu se nachází v kategorii Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Královna ke stažení Podívejte se i na vektor Fotbalista ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Slavík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, download, klipart, svg, free, cliparts, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, Kakadu, zdarma, Kakadu

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, dokument, plakáty, openOffice, inkscape, škola, fotokniha, Twitter, památník, Adobe Illustrator , Instagram, avatar, Pinterest, prezentace, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Plakající smajlík ke stažení, obrázek Pták ke stáhnutí nebo klipart Těhulky zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.