Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kakadu, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kakadu zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kakadu. Klipart Kakadu je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kakadu? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kakadu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kakadu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kakadu ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

973x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 104 104 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kakadu se nachází v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Anarchie ke stažení Podívejte se i na klipart Kanystr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek ARJ zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, Kakadu, ilustrace, svg, Kakadu, Ptáci, download, klipart, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, PowerPoint, office, časopis, word, pozvánky, seminární práce, Twitter, kalendář, profilovka, škola, dokumenty, Pinterest, Adobe Illustrator , plakát, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Studentka ke stažení, ilustrace Ruská mapa ke stáhnutí nebo vektor Fialový dárek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.