Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kakadu, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kakadu zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kakadu. Klipart Kakadu je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kakadu? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kakadu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kakadu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kakadu ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

973x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 104 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kakadu je v kategorii Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Slon ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sovětské vajíčko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Heroin ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, klipart, zdarma, svg, Kakadu, Kakadu, Ptáci, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, free, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, fotokniha, PowerPoint, office, Adobe Illustrator , časopis, kalendář, plakát, Facebook, pozvánky, škola, prezentace, profil, webové stránky, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Průhledný duch ke stáhnutí, klipart Modrá květina zdarma nebo ilustrace Zákaz kočárků ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.