Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kakadu, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kakadu zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kakadu. Klipart Kakadu je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kakadu? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kakadu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kakadu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kakadu ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

973x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 104 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kakadu je v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak X zdarma Podívejte se i na obrázek Tramvaj ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Dwight Eisenhower ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, kliparty, klipart, Kakadu, vektor, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, zdarma, Ptáci, grafika, Kakadu, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , web, word, fotokniha, kalendář, plakáty, památník, corelDraw, profil, Instagram, škola, dokumenty, blog, inkscape, webové stránky, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Narození Ježíška zdarma, klipart Vatikán ke stažení nebo ilustrace Štědrý večer ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.