Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční zvoneček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční zvoneček zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Vánoční zvoneček. Obrázek Vánoční zvoneček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční zvoneček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční zvoneček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční zvoneček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 791 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční zvoneček s rodinou a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Vánoční zvoneček se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Stará ježibaba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ukrajina ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pagoda ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Vánoce, Vánoční zvoneček, ke stažení, grafika, svg, cliparts, obrázek, Vánoční zvoneček, download, vektorový obrázek, free, kliparty, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: památník, wordpress, magazín, textové dokumenty, Twitter, články, deníček, Pinterest, pozvánky, diář, PowerPoint, profilovka, Adobe Illustrator, vizitky, inkscape, referáty, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i obrázek Batole ke stažení, vektorový obrázek Kosatec ke stáhnutí nebo vektorový klipart Vánoční čepice ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.