Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Baterky, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baterky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Baterky. Stahujte klipart Baterky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baterky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 215 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jonata

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Baterky je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Druhé místo zdarma Podívejte se i na ilustrace Benzínový kanystr ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Houba ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, svg, ke stažení, zdarma, Baterky, obrázek, klipart, grafika, kliparty, download, cliparts, Ostatní, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokumenty, profilovka, časopis, webové stránky, blog, Adobe Illustrator , web, články, office, kalendář, textové dokumenty, škola, openOffice, fotokniha, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Smajlík anděl zdarma, vektor Sportovní auto ke stažení nebo obrázek Plameňák ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.