Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baterky (Ostatní) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baterky ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Baterky. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Baterky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baterky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 42 215 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jonata

Potěší nás, pokud budete tento klipart Baterky sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Baterky je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Tmavozelená stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kopírovací stroj ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sobi zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, kliparty, ke stažení, klipart, obrázek, zdarma, Baterky, ilustrační obrázek, grafika, free, vektor, svg, download, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: diář, avatar, PowerPoint, openOffice, inkscape, Facebook, referáty, vizitky, plakáty, webové stránky, bakalářská práce, tiskoviny, etikety, fotografie, prezentace, škola, Zoner Callisto

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Fotokopírka zdarma, vektorový klipart Zahradnice s růžemi ke stažení nebo ilustrace Fidel Castro ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.