Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baterky (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baterky zdarma ke stažení

Baterky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Baterky ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Baterky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 215 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jonata

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Baterky s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Baterky se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sluneční hodiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak N ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Nikita Chruščov ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Baterky, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Ostatní, vektor, svg, cliparts, download, Baterky, grafika, free

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, pozvánky, časopis, kalendář, office, dokumenty, fotokniha, inkscape, škola, avatar, wordpress, PowerPoint, plakát, prezentace, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Elektrický článek ke stažení, obrázek, klipart Gloxinie ke stažení nebo vektorový klipart Digitální znak 4 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty najdete také tam.