Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Baterky, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baterky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Baterky. Pakliže si chcete obrázek Baterky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Baterky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 215 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jonata

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Baterky se nachází v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Weta ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Novoročenka 2021 zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kolíček ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, klipart, download, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, Baterky, Baterky, obrázek, grafika, free, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Facebook, dokument, fotokniha, Instagram, Twitter, inkscape, profil, web, office, Pinterest, články, památník, kalendář, plakát, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart XHTM ke stáhnutí, ilustrace AVI zdarma nebo vektor Červená mašle ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.