Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baterky (Ostatní) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baterky zdarma ke stažení

Baterky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Baterky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Baterky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Baterky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 215 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jonata

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Baterky s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Baterky se nachází v sekci Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Bonsaj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrá růže zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Dětská skluzavka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, vektor, free, ke stažení, ilustrační obrázek, Ostatní, grafika, Baterky, Baterky, kliparty

Doporučené použití klipartu: word, corelDraw, dokumenty, památník, wordpress, webové stránky, office, textové dokumenty, plakáty, profilovka, eshop, články, škola, dokument, referáty, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Drozd šedohlavý ke stáhnutí, obrázek Chřestýš zdarma nebo vektor Digitální znak 7 zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.