Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Thomas Jefferson, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Thomas Jefferson zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Thomas Jefferson. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thomas Jefferson zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Thomas Jefferson ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thomas Jefferson ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1494x1600
1196x1280
748x800
467x500
150x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 487 398 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Thomas Jefferson patří do sekce Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jabko zdarma Podívejte se i na klipart Upload ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Jablko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, svg, download, vektor, cliparts, Thomas Jefferson, obrázek, Thomas Jefferson, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, webové stránky, pozvánky, office, časopis, PowerPoint, škola, památník, profilovka, Adobe Illustrator , blog, inkscape, corelDraw, plakáty, textové dokumenty, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Hladový smajlík zdarma, ilustrace Domina ke stažení nebo vektor Zvuk ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.