Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Prvosenka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prvosenka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Prvosenka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Prvosenka ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prvosenka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Prvosenka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prvosenka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1471x1600
1177x1280
735x800
459x500
147x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 126 744 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Prvosenka? Pak se podělte s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Prvosenka je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Otakárek fenyklový ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý stromeček ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Starý sporťák ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Květiny, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, Prvosenka, cliparts, kliparty, free, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: památník, webové stránky, word, blog, video, inkscape, wordpress, články, corelDraw, textové dokumenty, PowerPoint, profilovka, Facebook, profil, web, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Vejce s mašlí ke stažení, obrázek Dívka v kostýmu ke stažení nebo vektor Porcování hovězího ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.