Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Prvosenka, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Prvosenka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Prvosenka. Pakliže si chcete obrázek Prvosenka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Prvosenka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prvosenka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Prvosenka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prvosenka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1471x1600
1177x1280
735x800
459x500
147x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 126 744 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Prvosenka se nachází v sekci Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Absinth ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Květiny zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace JSP formát ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Květiny, kliparty, ilustrace, ke stažení, klipart, download, cliparts, Prvosenka, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, Prvosenka, svg

Doporučené použití klipartu: blog, seminární práce, office, Facebook, dokument, PowerPoint, word, profilovka, web, textové dokumenty, Pinterest, fotokniha, památník, plakáty, časopis, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Secesní plakát ke stáhnutí, obrázek Kafe zdarma nebo klipart Kytice květin ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.