Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Prvosenka, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Prvosenka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Prvosenka. Pakliže si chcete obrázek Prvosenka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Prvosenka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prvosenka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Prvosenka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prvosenka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1471x1600
1177x1280
735x800
459x500
147x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 126 744 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Prvosenka je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor EFIS panel zdarma Podívejte se i na ilustrace Černá dáma ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Astronaut ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, svg, ke stažení, Prvosenka, ilustrační obrázek, Květiny, free, klipart, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, plakáty, webové stránky, Adobe Illustrator , web, plakát, Pinterest, škola, pozvánky, seminární práce, Facebook, avatar, fotokniha, Twitter, word, profilovka

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Sójová omáčka zdarma, vektor Pixelový duch ke stažení nebo obrázek Djembe ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.