Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kosmická loď, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosmická loď zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kosmická loď. Klipart Kosmická loď je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kosmická loď? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmická loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kosmická loď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmická loď ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 89 664 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Stellaris

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kosmická loď patří do sekce Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelený brouk zdarma Podívejte se i na vektor FIAT Nuova 500 ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Montany ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, ilustrace, cliparts, Kosmická loď, Kosmická loď, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, download, grafika, vektor, zdarma, Doprava

Doporučené použití klipartu: avatar, památník, web, plakáty, PowerPoint, škola, profilovka, prezentace, kalendář, Pinterest, textové dokumenty, plakát, Instagram, openOffice, dokumenty, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i vektor Kedluben zdarma, obrázek Soudce ke stažení nebo klipart Slepý smajlík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.