Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kosmická loď, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosmická loď zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kosmická loď. Klipart Kosmická loď je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kosmická loď? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmická loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kosmická loď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmická loď ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 89 664 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Stellaris

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kosmická loď je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Teleskop ke stažení Podívejte se i na ilustrace Hrošík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak 8 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, kliparty, obrázek, free, ke stažení, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, Kosmická loď, svg, Doprava, Kosmická loď, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, referáty, word, plakáty, dokumenty, openOffice, avatar, web, profilovka, Instagram, prezentace, profil, textové dokumenty, kalendář, časopis, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Melíry ke stažení, vektor Hillary Clinton ke stáhnutí nebo obrázek Kukuřice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.