Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anděl, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anděl zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Anděl. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Anděl. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anděl zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Anděl ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1083x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 908 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tzunghaor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Anděl je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kotva ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dětský vláček zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Dětská lokomotiva ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, Anděl, klipart, grafika, Ženy, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, Anděl, kliparty, obrázek, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profil, dokumenty, webové stránky, avatar, kalendář, fotokniha, seminární práce, referáty, památník, Twitter, Pinterest, Facebook, články, web, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Zlatá mašle ke stáhnutí, vektor Lokomotiva zdarma nebo obrázek Vlak ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.