Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Anděl (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anděl zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Anděl. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Anděl ve formátu SVG. Zamlouvá se vám obrázek Anděl? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anděl zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Anděl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anděl ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1083x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 908 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: tzunghaor

Tento obrázek s názvem (Anděl) můžete sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Anděl patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hnědý květ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stonožka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Snowboardistka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Anděl, obrázek, kliparty, klipart, ke stažení, cliparts, Anděl, vektor, grafika, ilustrační obrázek, free, download, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, word, corelDraw, office, plakáty, diář, škola, Pinterest, blog, kalendář, fotokniha, prezentace, pozvánky, webové stránky, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Kometa ke stažení, vektor Zlaté číslo 4 ke stažení nebo obrázek Švýcarský nůž ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.