Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Anděl (Ženy) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anděl zadarmo

Anděl je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Anděl je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Anděl? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anděl zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Anděl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anděl ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1083x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 908 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: tzunghaor

Obrázek, klipart pojmenovaný Anděl můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Anděl se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Káva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Buvol ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart 10 Euro zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, Anděl, svg, download, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, Anděl, cliparts, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, brožury, manuály, plakát, fotokniha, plakáty, oznámení, dokument, památník, dokumenty, letáky, web, wordpress, Zoner Callisto, profilovka, etikety, prospekty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Srdce v obálce zdarma, vektorový klipart Surinam ke stažení nebo vektorový obrázek Vidlicový prak ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.