Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Anděl (Ženy) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anděl zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Anděl. Kreslená ilustrace Anděl je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Anděl? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anděl zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Anděl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anděl ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1083x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 908 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: tzunghaor

Obrázek, klipart pojmenovaný Anděl můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Anděl se nachází v sekci Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Labuť ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý robot zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Sýrové srdce ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, Anděl, obrázek, Anděl, ilustrační obrázek, klipart, grafika, download, Ženy, cliparts, vektor, free, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, web, plakáty, dokument, Twitter, blog, články, Adobe Illustrator, video, inkscape, eshop, dokumenty, profil, referáty, Facebook, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Palec dolů ke stáhnutí, ilustrace Krtek zdarma nebo klipart Bylinky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.