Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuba, Mapy nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuba zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kuba. Vektorová ilustrace Kuba je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuba zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kuba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuba ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x550
1280x440
800x275
500x172
160x55

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 112 541 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kuba patří do sekce Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bongo zdarma Podívejte se i na vektor Ghana ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Motorová pila ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mapy, vektorový obrázek, klipart, vektor, Kuba, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, free, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, Kuba

Doporučené použití klipartu: Facebook, blog, profil, Pinterest, dokumenty, fotokniha, PowerPoint, textové dokumenty, corelDraw, plakát, openOffice, seminární práce, články, referáty, škola, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Čáp zdarma, obrázek Dýně ke stažení nebo klipart Pozor, smrt! ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)