Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuba, Mapy nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuba zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kuba. Obrázek Kuba je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kuba? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuba zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kuba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuba ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x550
1280x440
800x275
500x172
160x55

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 112 541 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kuba patří do sekce Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Silvestrovská půlnoc zdarma Podívejte se i na vektor Akumulátory ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mrtvola ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kuba, cliparts, ke stažení, obrázek, Mapy, klipart, free, ilustrace, ke stáhnutí, Kuba, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, prezentace, časopis, web, památník, openOffice, dokumenty, Facebook, plakáty, textové dokumenty, fotokniha, Twitter, avatar, profilovka, webové stránky, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Červený dárek zdarma, obrázek Beran ke stažení nebo klipart Velikonoční přáníčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)