Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Motorkářská helma, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motorkářská helma zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Motorkářská helma. Klipart Motorkářská helma je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorkářská helma zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Motorkářská helma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorkářská helma ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1510x1600
1208x1280
755x800
472x500
151x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 331 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Motorkářská helma se nachází v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kotva ke stažení Podívejte se i na vektor Svíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Oncidium zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, free, ke stažení, zdarma, cliparts, Motorkářská helma, grafika, svg, Motorkářská helma, kliparty, vektor, download

Doporučené použití klipartu: časopis, textové dokumenty, Facebook, openOffice, fotokniha, pozvánky, avatar, web, články, office, prezentace, Pinterest, památník, plakát, referáty, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Chřest ke stažení, obrázek Silniční kolo ke stáhnutí nebo klipart Rambutan zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.