Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Nektarinka, Ovoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nektarinka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Nektarinka. Vektorová ilustrace Nektarinka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Nektarinka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nektarinka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Nektarinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nektarinka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1551
1280x1240
800x775
500x485
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 097 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Nektarinka patří do sekce Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pirát zdarma Podívejte se i na vektor VW Scirocco ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Cherry rajčata ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, Ovoce, obrázek, klipart, free, svg, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, Nektarinka, Nektarinka, download, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakáty, Instagram, pozvánky, office, památník, Facebook, články, PowerPoint, openOffice, fotokniha, časopis, avatar, Adobe Illustrator , škola, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Vánoční scenérie zdarma, obrázek Pivo ke stažení nebo klipart Gejša hudebnice ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.