Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dámské toalety, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dámské toalety zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Dámské toalety. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské toalety zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dámské toalety ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské toalety ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

735x1600
588x1280
368x800
230x500
74x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dámské toalety je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zkumavka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Reportérka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Malé písmeno B ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, svg, Dámské toalety, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, Dámské toalety, vektor, cliparts, klipart, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakáty, inkscape, památník, PowerPoint, pozvánky, blog, profil, office, Instagram, Adobe Illustrator , kalendář, webové stránky, Twitter, word, web, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Mikrofón ke stáhnutí, vektor Zlatá mašle zdarma nebo obrázek Jamajka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.