Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baletka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baletka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Baletka. Stahujte klipart Baletka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baletka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baletka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baletka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1518
1280x1214
800x759
500x474
160x152

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 809 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Baletka je v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Labyrint ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Narozeniny číslo 5 zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mleté maso ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, grafika, Ženy, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, klipart, kliparty, free, download, Baletka

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, dokumenty, profilovka, referáty, časopis, Facebook, Pinterest, corelDraw, PowerPoint, blog, pozvánky, office, památník, seminární práce, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Pečený krocan ke stáhnutí, vektor Koš s vajíčky zdarma nebo obrázek Kulturista ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.