Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baletka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baletka zdarma ke stažení

Baletka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Baletka ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Baletka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baletka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baletka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baletka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1518
1280x1214
800x759
500x474
160x152

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 809 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Baletka patří do sekce Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Valentýnské bonbony zdarma Podívejte se i na vektor Santa čepice ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Turkmenistán ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Baletka, svg, obrázek, Baletka, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, free, cliparts, ilustrace, vektor, ke stažení, grafika, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, kalendář, Adobe Illustrator , články, openOffice, plakát, časopis, Twitter, webové stránky, profil, plakáty, Instagram, dokumenty, fotokniha, dokument, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Netopýr zdarma, obrázek Valentýnská srdíčka ke stažení nebo klipart Ředkve ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.