Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baletka (Ženy) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baletka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Baletka. Klipart Baletka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baletka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Baletka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baletka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1518
1280x1214
800x759
500x474
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 809 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Baletka můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Baletka se nachází v sekci Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek TXT ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa Klaus zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ptáček ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, ke stažení, zdarma, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Baletka, vektor, obrázek, cliparts, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: office, Facebook, dokument, web, Twitter, dokumenty, škola, fotokniha, PowerPoint, wordpress, blog, pozvánky, webové stránky, plakát, plakáty, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Hnědé vajíčko ke stáhnutí, vektor Anděl zdarma nebo obrázek Angrešt zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.