Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baletka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baletka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Baletka. Stahujte klipart Baletka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baletka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baletka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baletka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1518
1280x1214
800x759
500x474
160x152

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 809 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Baletka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Visačka na dárky zdarma Podívejte se i na ilustrace Cukroví ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kohada sushi ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Baletka, free, klipart, svg, obrázek, download, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Baletka, ilustrace, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: památník, profil, plakát, avatar, fotokniha, textové dokumenty, Instagram, blog, Adobe Illustrator , openOffice, inkscape, dokument, prezentace, office, webové stránky, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kladivo zdarma, vektor Televizor ke stažení nebo obrázek Rychlovlak ICE ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.