Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Baletka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baletka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Baletka. Obrázek Baletka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Baletka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baletka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baletka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baletka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1518
1280x1214
800x759
500x474
160x152

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 809 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Baletka můžete sdílet s přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Baletka se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené F ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Spinner ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Červené vajíčko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Baletka, zdarma, download, svg, ilustrační obrázek, free, ilustrace, Ženy, vektor, vektorový obrázek, grafika, obrázek, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, kalendář, avatar, dokument, webové stránky, openOffice, seminární práce, Facebook, fotokniha, etikety, referáty, inkscape, památník, Adobe Illustrator, web, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Zeď zdarma, vektorový obrázek Informace ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Modrá srdíčka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.