Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baletka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baletka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Baletka. Stahujte klipart Baletka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baletka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Baletka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baletka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1518
1280x1214
800x759
500x474
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 809 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Baletka se nachází v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jeptiška ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zip zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek FIAT Nuova 500 ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, download, Baletka, Ženy, ke stažení, vektorový obrázek, svg, grafika, cliparts, Baletka, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, seminární práce, škola, avatar, PowerPoint, Twitter, blog, profilovka, inkscape, plakát, Facebook, web, dokumenty, památník, textové dokumenty, profil

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Velryba ke stáhnutí, ilustrace Červenka obecná zdarma nebo vektor Pudink ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.