Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jehlové kleště (Nástroje) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Jehlové kleště ke stažení zdarma

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Jehlové kleště. Pakliže si chcete obrázek Jehlové kleště stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jehlové kleště lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jehlové kleště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x612
1280x490
800x306
500x191
160x61

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 187 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rones

Zaujal vás náš klipart Jehlové kleště? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Jehlové kleště patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zamčené kolo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Náboženství pod lupou ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Motýl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, vektor, grafika, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, Nástroje, download, svg, Jehlové kleště, free, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: brožury, prezentace, články, Twitter, referáty, katalog, Pinterest, tiskoviny, prospekty, etikety, openOffice, pozvánky, webové stránky, letáky, avatar, diář, bakalářská práce

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Malé písmeno I zdarma, obrázek, klipart Kasař ke stáhnutí nebo obrázek Ford Mustang ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.