Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jehlové kleště, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jehlové kleště zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Jehlové kleště. Klipart Jehlové kleště je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jehlové kleště lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Jehlové kleště ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x612
1280x490
800x306
500x191
160x61

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 187 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jehlové kleště se nachází v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dětská lokomotiva ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zamilovaní sloni zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Stopky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, download, vektorový obrázek, klipart, Jehlové kleště, grafika, Jehlové kleště, ilustrace, zdarma, free, ilustrační obrázek, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, seminární práce, webové stránky, web, škola, Twitter, inkscape, PowerPoint, profil, fotokniha, kalendář, referáty, plakát, články, blog, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Tur ke stáhnutí, ilustrace Severní a Jižní Korea zdarma nebo vektor Malé písmeno E ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.