Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jehlové kleště (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jehlové kleště zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jehlové kleště. Stahujte klipart Jehlové kleště v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jehlové kleště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x612
1280x490
800x306
500x191
160x61

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 187 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rones

Obrázek, klipart pojmenovaný Jehlové kleště můžete sdílet s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Jehlové kleště se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bílej jezdec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 3GP ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modrá kočka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Jehlové kleště, ilustrační obrázek, Jehlové kleště, ilustrace, svg, vektorový obrázek, zdarma, Nástroje, kliparty, klipart, vektor, obrázek, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, fotokniha, Pinterest, inkscape, škola, prezentace, office, openOffice, PowerPoint, wordpress, web, Twitter, Instagram, Facebook, avatar, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek LCD monitor zdarma, obrázek, klipart Sršák ke stáhnutí nebo vektorový klipart Příšera ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.