Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jehlové kleště (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jehlové kleště zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jehlové kleště. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Jehlové kleště? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jehlové kleště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x612
1280x490
800x306
500x191
160x61

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 187 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rones

Tento obrázek s názvem (Jehlové kleště) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Jehlové kleště je v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Křeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Detektor radonu ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vejce s mašlí ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, Nástroje, ilustrace, download, Jehlové kleště, free, ke stažení, obrázek, cliparts, Jehlové kleště, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, profil, eshop, profilovka, openOffice, avatar, Pinterest, škola, wordpress, etikety, dokument, pozvánky, blog, památník, plakát, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Sluneční energie ke stažení, obrázek, klipart Brokolice ke stažení nebo vektorový klipart Mlok ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.