Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jehlové kleště, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jehlové kleště zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Jehlové kleště. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jehlové kleště nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Jehlové kleště? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jehlové kleště ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x612
1280x490
800x306
500x191
160x61

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 187 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jehlové kleště se nachází v sekci Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Surinam ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Wyoming zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Tank ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, svg, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, grafika, ke stažení, free, download, obrázek, ilustrace, Jehlové kleště

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, profil, office, články, Adobe Illustrator , Instagram, časopis, pozvánky, prezentace, fotokniha, plakáty, textové dokumenty, referáty, web, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kennedy ke stáhnutí, obrázek Guiro zdarma nebo klipart Věž ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.