Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jehlové kleště (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jehlové kleště zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Jehlové kleště. Kreslená ilustrace Jehlové kleště je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Jehlové kleště v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jehlové kleště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x612
1280x490
800x306
500x191
160x61

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 187 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rones

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Jehlové kleště s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Jehlové kleště patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stromeček s dárky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté H ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mula ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Jehlové kleště, kliparty, ke stáhnutí, Jehlové kleště, Nástroje, klipart, cliparts, vektorový obrázek, free, obrázek, vektor, ke stažení, download, grafika

Doporučené použití klipartu: word, Instagram, kalendář, fotokniha, PowerPoint, corelDraw, časopis, web, škola, články, diář, plakáty, Adobe Illustrator, profilovka, openOffice, video

Mezi hezké kresby patří i klipart Anýz ke stažení, vektor CRT dataprojektor ke stažení nebo obrázek PDF ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.