Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jehlové kleště, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jehlové kleště zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Jehlové kleště. Klipart Jehlové kleště je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jehlové kleště lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jehlové kleště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehlové kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x612
1280x490
800x306
500x191
160x61

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 187 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jehlové kleště je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Japonsko zdarma Podívejte se i na obrázek Žabka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Trumpeta ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jehlové kleště, klipart, Jehlové kleště, ke stáhnutí, cliparts, svg, download, ke stažení, Nástroje, vektor, free, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, kalendář, dokument, časopis, fotokniha, plakát, webové stránky, prezentace, blog, dokumenty, Adobe Illustrator , inkscape, Instagram, plakáty, články, web

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mapa Montany zdarma, klipart Dýně halloween ke stažení nebo ilustrace Znak ryby ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.