Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Stavitelný klíč (Nástroje) zdarma

Obrázek, klipart Stavitelný klíč zdarma

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Stavitelný klíč. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stavitelný klíč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Stavitelný klíč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stavitelný klíč ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

752x1600
602x1280
376x800
235x500
75x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 504 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Petar Manov / manio1

Sdílejte obrázek, klipart Stavitelný klíč s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Stavitelný klíč je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Merry Christmas ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Programátor zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Pejsánek ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, ilustrace, svg, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, cliparts, Stavitelný klíč, grafika, Nástroje, vektorový obrázek, Stavitelný klíč, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, škola, avatar, profilovka, wordpress, památník, inkscape, časopis, blog, oznámení, pozvánky, manuály, etikety, Adobe Illustrator, PowerPoint, profil, deníček

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Přidat složku ke stáhnutí, klipart Hospoda zdarma nebo vektor Bodhrán zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.