Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stavitelný klíč, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stavitelný klíč zdarma ke stažení

Stavitelný klíč je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Stavitelný klíč je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stavitelný klíč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stavitelný klíč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stavitelný klíč ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

752x1600
602x1280
376x800
235x500
75x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 504 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petar Manov / manio1

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stavitelný klíč je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bílý pěšec zdarma Podívejte se i na obrázek Noemova archa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Povíjnice nachová ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, klipart, obrázek, kliparty, free, svg, download, grafika, vektorový obrázek, Stavitelný klíč, zdarma, Stavitelný klíč

Doporučené použití klipartu: Pinterest, prezentace, PowerPoint, webové stránky, web, corelDraw, fotokniha, openOffice, word, avatar, Adobe Illustrator , Twitter, inkscape, seminární práce, časopis, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Gril zdarma, klipart ISO ke stažení nebo ilustrace Kobra ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.