Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Námořnické srdce (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Námořnické srdce zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Námořnické srdce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Námořnické srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Námořnické srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Námořnické srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Námořnické srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1433
1280x1146
800x716
500x448
160x143

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 139 535 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Námořnické srdce s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Námořnické srdce je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Malpa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Palačinky zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Palec dolů ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, svg, klipart, Námořnické srdce, ke stáhnutí, cliparts, Láska, grafika

Doporučené použití klipartu: eshop, vstupenky, pozvánky, časopis, prezentace, vizitky, inkscape, blog, PowerPoint, památník, Facebook, tiskoviny, openOffice, diář, deníček, video, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Odpalovací zařízení ke stáhnutí, vektorový obrázek Pizza v krabici zdarma nebo obrázek, klipart Bílé hrozny zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.