Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Námořnické srdce (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Námořnické srdce zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Námořnické srdce. Vektorový obrázek Námořnické srdce je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Námořnické srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Námořnické srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Námořnické srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1433
1280x1146
800x716
500x448
160x143

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 139 535 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Námořnické srdce) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Námořnické srdce je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Šídlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gekon ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Růžičková kapusta ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, grafika, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, download, Námořnické srdce, Námořnické srdce, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: dokument, wordpress, památník, plakát, škola, web, corelDraw, plakáty, fotokniha, diář, profilovka, inkscape, referáty, profil, časopis, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Náboženství pod lupou ke stažení, obrázek Grapefruitový džus ke stažení nebo vektor Kiwi ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.