Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Námořnické srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Námořnické srdce zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Námořnické srdce. Klipart Námořnické srdce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Námořnické srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Námořnické srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Námořnické srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1433
1280x1146
800x716
500x448
160x143

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 139 535 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Námořnické srdce je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Omelety ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Čokoládový dárek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ovečka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, vektor, zdarma, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, Námořnické srdce, ilustrace, Námořnické srdce, kliparty, obrázek, cliparts, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, Facebook, plakáty, corelDraw, textové dokumenty, office, seminární práce, inkscape, webové stránky, pozvánky, fotokniha, Twitter, plakát, Pinterest, dokument, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Parní lokomotiva ke stáhnutí, klipart Fotokopírka zdarma nebo ilustrace Narozeninové číslo 1 ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.