Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Námořnické srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Námořnické srdce zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Námořnické srdce. Klipart Námořnické srdce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Námořnické srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Námořnické srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Námořnické srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1433
1280x1146
800x716
500x448
160x143

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 139 535 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Námořnické srdce se nachází v kategorii Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nápojový automat ke stažení Podívejte se i na klipart List ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Červená stužka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Námořnické srdce, Láska, zdarma, obrázek, klipart, grafika, svg, cliparts, vektorový obrázek, Námořnické srdce, download, free, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: word, kalendář, Facebook, dokumenty, office, openOffice, seminární práce, fotokniha, Instagram, časopis, PowerPoint, Pinterest, referáty, články, Adobe Illustrator , prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Myšlenky na Vánoce ke stažení, ilustrace Svazijsko ke stáhnutí nebo vektor Zlatý retrívr zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.