Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Sada květů (Květiny) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada květů zadarmo

Sada květů je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Sada květů ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Sada květů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada květů zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Sada květů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada květů ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 618 165 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Keistutis

Obrázek, klipart pojmenovaný Sada květů můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Sada květů se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dům ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené D ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Smajlíci sada zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, Sada květů, ilustrace, free, kliparty, vektor, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, Sada květů, Květiny

Doporučené použití klipartu: katalog, pozvánky, seminární práce, openOffice, wordpress, brožury, letáky, dokumenty, deníček, manuály, magazín, fotokniha, Twitter, tiskoviny, Adobe Illustrator, články, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Japonská kuchyně zdarma, obrázek, klipart Kytka zdarma nebo vektorový klipart Mrňous ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.