Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Alpský roh (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alpský roh zdarma ke stažení

Alpský roh je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Alpský roh je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alpský roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Alpský roh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alpský roh ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1083x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 435 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Alpský roh? Pak se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Alpský roh je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Churchill ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rybář ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Tamburína ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, ke stažení, download, Alpský roh, ilustrace, Alpský roh, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, Hudba, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: referáty, kalendář, PowerPoint, dokument, inkscape, Twitter, plakáty, Adobe Illustrator, fotokniha, škola, prezentace, profil, plakát, textové dokumenty, časopis, video

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Trojbarevná stužka ke stažení, obrázek Šáchor papírodárný ke stažení nebo vektor Malé písmeno W ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.