Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Alpský roh, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alpský roh zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Alpský roh. Klipart Alpský roh je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alpský roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Alpský roh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alpský roh ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1083x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 435 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Alpský roh je v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mojito zdarma Podívejte se i na ilustrace Mapa Francie ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zlatá rtěnka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, vektor, Hudba, svg, zdarma, Alpský roh, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, free, kliparty, download, klipart

Doporučené použití klipartu: pozvánky, prezentace, dokument, články, corelDraw, Facebook, Adobe Illustrator , office, kalendář, Pinterest, plakáty, PowerPoint, textové dokumenty, památník, webové stránky, openOffice

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Hlávkové zelí zdarma, vektor Delfín ke stažení nebo obrázek Srdce ze zipu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.