Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Alpský roh, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alpský roh zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Alpský roh. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Alpský roh ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alpský roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Alpský roh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alpský roh ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1083x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 435 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Alpský roh se nachází v kategorii Vektorové kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stonožka ke stažení Podívejte se i na vektor Limonáda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté T zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Alpský roh, cliparts, free, vektor, grafika, Alpský roh, klipart, Hudba, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, word, plakát, prezentace, avatar, corelDraw, referáty, kalendář, škola, fotokniha, PowerPoint, Facebook, web, plakáty, webové stránky, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Motýl ke stažení, obrázek Irák ke stáhnutí nebo klipart Tramvaj piktogram zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.