Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Alpský roh, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alpský roh zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Alpský roh. Klipart Alpský roh je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alpský roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Alpský roh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alpský roh ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1083x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 435 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Alpský roh se nachází v kategorii Obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Motýl s květinami ke stažení Podívejte se i na klipart Kalkulačka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Rybář zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Alpský roh, Alpský roh, ilustrace, zdarma, vektor, kliparty, klipart, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, download, free

Doporučené použití klipartu: referáty, seminární práce, plakát, kalendář, plakáty, profilovka, Twitter, časopis, office, corelDraw, word, škola, textové dokumenty, dokument, fotokniha, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Dýně klaun ke stažení, ilustrace Trojský kůň ke stáhnutí nebo vektor Půlnoc zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.