Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Šipka vlevo (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šipka vlevo zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Šipka vlevo. Klipart Šipka vlevo je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Šipka vlevo v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka vlevo zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šipka vlevo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka vlevo ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 927 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Šipka vlevo sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Šipka vlevo patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Darované vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákusek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Rakev zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, obrázek, vektorový obrázek, Šipka vlevo, ilustrační obrázek, vektor, Symboly, ilustrace, svg, grafika, Šipka vlevo, ke stáhnutí, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, fotokniha, seminární práce, PowerPoint, etikety, časopis, eshop, katalog, škola, tiskoviny, Facebook, Twitter, magazín, dokument, video, web, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Guinea Bissau zdarma, obrázek, klipart Želízka zdarma nebo obrázek Raketa ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.