Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zákaz graffiti, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz graffiti zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zákaz graffiti. Klipart Zákaz graffiti je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz graffiti zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zákaz graffiti ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz graffiti ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1493
1280x1195
800x747
500x467
160x149

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 959 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: emeza

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zákaz graffiti je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ukulele ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kavárna zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Červená šachovnice ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Zákaz graffiti, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, cliparts, download, Zákaz graffiti, obrázek, ke stažení, ilustrace, klipart, zdarma, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, kalendář, webové stránky, Adobe Illustrator , pozvánky, prezentace, inkscape, dokumenty, plakáty, textové dokumenty, škola, plakát, časopis, openOffice, články, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Lesotho ke stáhnutí, klipart Číselný zámek zdarma nebo ilustrace Fotokopírka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.