Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněhová vločka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněhová vločka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sněhová vločka. Klipart Sněhová vločka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhová vločka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Sněhová vločka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhová vločka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 209 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sněhová vločka se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sýkora uhelníček ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Modrá květina zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zelená ozdoba ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, cliparts, free, vektor, Sněhová vločka, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Sněhová vločka, grafika, ke stažení, obrázek, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Instagram, webové stránky, office, PowerPoint, prezentace, články, avatar, corelDraw, plakát, blog, časopis, škola, pozvánky, dokument, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Haiti ke stáhnutí, ilustrace Ozdoby zdarma nebo vektor Mapa Oceánie ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.