Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sněhová vločka (Symboly) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Sněhová vločka stahujte zadarmo

Sněhová vločka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme stahovat obrázek Sněhová vločka ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhová vločka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sněhová vločka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhová vločka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 209 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Líbí se vám klipart Sněhová vločka? Pak se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Sněhová vločka se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Párek v rohlíku ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelenina ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Roštěná ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, klipart, grafika, Sněhová vločka, svg, vektor, obrázek, download, Symboly, zdarma, kliparty, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: manuály, etikety, prospekty, letáky, profilovka, památník, corelDraw, Zoner Callisto, diplomová práce, kalendář, pozvánky, plakáty, video, openOffice, wordpress, PowerPoint, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Pravítko ke stažení, vektor Aligátor zdarma nebo vektorový klipart Červený autobus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.