Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněhová vločka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněhová vločka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sněhová vločka. Klipart Sněhová vločka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhová vločka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sněhová vločka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhová vločka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 209 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sněhová vločka je v sekci Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santova lebka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Padesátieurovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté F zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, Sněhová vločka, grafika, Symboly, ke stažení, obrázek, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, download, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokumenty, webové stránky, škola, kalendář, PowerPoint, plakáty, referáty, Facebook, web, openOffice, corelDraw, profil, pozvánky, články, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Vyznání lásky ke stažení, vektor Palička ke stáhnutí nebo obrázek Hugo Chavez zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.