Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kačer, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kačer zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kačer. Stahujte klipart Kačer v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kačer? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačer zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kačer ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačer ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 704 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paweo111

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kačer se nachází v sekci Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krtek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kufřík s nástroji zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Dítě ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, ilustrace, grafika, free, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, svg, Ptáci, Kačer, Kačer, obrázek, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, web, corelDraw, články, PowerPoint, profilovka, referáty, avatar, prezentace, office, dokument, webové stránky, Adobe Illustrator , Facebook, Instagram, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor 20 Eurocentů ke stáhnutí, obrázek Fialové vejce zdarma nebo klipart Zákaz telefonování ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.