Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kačer (Ptáci) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kačer zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kačer. Obrázek Kačer je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Kačer v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačer zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kačer ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačer ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 704 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: paweo111

Tento obrázek s názvem (Kačer) můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Kačer je v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Notebook ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Prstová abeceda ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Chodící vajíčko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Ptáci, grafika, Kačer, klipart, kliparty, cliparts, Kačer, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, free, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: diář, web, Facebook, prezentace, word, blog, kalendář, inkscape, webové stránky, fotokniha, plakáty, Adobe Illustrator, dokument, dokumenty, škola, etikety

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Fialový drahokam zdarma, vektorový klipart Švýcarský nůž ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Ředkev bílá ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.