Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kačer (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kačer zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kačer. Pakliže si chcete obrázek Kačer stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačer zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kačer ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačer ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 704 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: paweo111

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kačer sdílet s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Kačer je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kompas ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Drink ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Lyžařka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, free, ke stažení, ilustrace, download, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, Kačer, Kačer, klipart

Doporučené použití klipartu: fotokniha, referáty, dokumenty, škola, seminární práce, diář, články, Facebook, dokument, plakát, inkscape, časopis, Adobe Illustrator, Twitter, PowerPoint, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Jahody zdarma, vektorový klipart Fidel Castro ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Strašidelný hrad ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.