Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kačer (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kačer zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Kačer. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kačer nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Kačer? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačer zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kačer ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačer ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 704 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: paweo111

Sdílejte klipart nazvaný Kačer s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Kačer je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Znak štír ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Housle zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Vidlicový klíč ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, obrázek, Ptáci, grafika, download, klipart, free, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, svg, zdarma, Kačer, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, PowerPoint, video, diář, pozvánky, plakáty, dokument, referáty, eshop, avatar, textové dokumenty, plakát, blog, etikety, wordpress, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Skřet ke stáhnutí, vektorový klipart Opilý Santa zdarma nebo obrázek, klipart Hasičská stanice zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.