Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jetel, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jetel zdarma ke stažení

Jetel je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Jetel stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jetel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 60 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Peileppe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jetel je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Medůza ke stažení Podívejte se i na obrázek Hnědé vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vikingská loď zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, download, obrázek, klipart, Jetel, Jetel, zdarma, free, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, grafika, svg, Květiny

Doporučené použití klipartu: blog, články, památník, PowerPoint, prezentace, profilovka, inkscape, openOffice, fotokniha, kalendář, plakáty, plakát, office, seminární práce, avatar, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Dvouseteurovka ke stažení, klipart Beránek ke stáhnutí nebo ilustrace Digitální číslo 7 zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.