Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jetel, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jetel zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jetel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Jetel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Jetel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Peileppe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jetel patří do sekce Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Myanmaru zdarma Podívejte se i na klipart Indonésie ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Thajska ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, zdarma, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, download, svg, vektor, Jetel, Květiny, ke stáhnutí, Jetel, free

Doporučené použití klipartu: památník, web, seminární práce, textové dokumenty, word, články, Instagram, office, časopis, fotokniha, škola, profilovka, pozvánky, openOffice, inkscape, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Červené A zdarma, ilustrace Venezuela ke stažení nebo vektor Brazilská mapa ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.