Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jetel (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jetel zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Jetel. Stahujte klipart Jetel v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Jetel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 60 901 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Peileppe

Obrázek, klipart pojmenovaný Jetel můžete sdílet s ostatními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Jetel se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mořský had ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jižní Súdán ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zlaté I zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, grafika, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, Květiny, svg, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, download, ke stažení, klipart, Jetel

Doporučené použití klipartu: dokument, word, wordpress, textové dokumenty, openOffice, PowerPoint, profilovka, blog, pozvánky, webové stránky, škola, plakát, web, Twitter, kalendář, články

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Senegal zdarma, obrázek, klipart Koliha ke stáhnutí nebo vektorový klipart Phragmipedium ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.