Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jetel (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jetel zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jetel. Kreslená ilustrace Jetel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Jetel? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jetel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 901 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Peileppe

Sdílejte klipart nazvaný Jetel s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Jetel se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fialová stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý dárek zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Sklenice s pivem ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, vektor, download, vektorový obrázek, Květiny, ilustrace, klipart, zdarma, grafika, obrázek, ke stažení, Jetel, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, fotokniha, Pinterest, dokumenty, textové dokumenty, web, blog, avatar, plakát, etikety, škola, diář, wordpress, pozvánky, corelDraw, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart AI ke stáhnutí, vektorový obrázek Fialový vrtulník zdarma nebo vektorový obrázek Mapa Sýrie zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.