Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Jetel (Květiny) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jetel zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Jetel. Vektorový obrázek Jetel jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Jetel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Peileppe

Tento obrázek s názvem (Jetel) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Jetel patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžový slon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přenosná chladnička ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zlomené srdce ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, Květiny, cliparts, free, ke stažení, Jetel, vektor, svg, download, ilustrace, Jetel, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, dokumenty, Adobe Illustrator, deníček, logo, fotografie, openOffice, pozvánky, corelDraw, office, inkscape, web, Facebook, video, etikety, webové stránky, oznámení

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Levandulová stužka ke stažení, klipart Bongo ke stažení nebo klipart 5 Eurocentů ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.