Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jetel, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jetel zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jetel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Jetel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jetel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 60 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Peileppe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jetel je v sekci Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hummus ke stažení Podívejte se i na ilustrace Ankh ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Bluma zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, Květiny, Jetel, Jetel, free, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, word, office, Instagram, web, škola, Twitter, PowerPoint, blog, pozvánky, články, profilovka, corelDraw, profil, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Ovečka ke stažení, vektor Notebook ke stáhnutí nebo obrázek Vodní meloun zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.