Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jetel, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jetel zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jetel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Jetel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jetel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Peileppe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jetel se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Holden Kingswood ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Netopýr zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Znamení kozoroh ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Jetel, Květiny, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, ilustrace, obrázek, klipart, vektor, cliparts, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, web, Instagram, časopis, plakáty, plakát, Pinterest, škola, PowerPoint, blog, dokumenty, dokument, články, Facebook, inkscape, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Ohlašovna požáru ke stáhnutí, obrázek Kaštany zdarma nebo klipart Fialový smajlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.