Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jetel, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jetel zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jetel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Jetel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jetel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Peileppe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jetel je v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Oranžová složka zdarma Podívejte se i na ilustrace Kamerun ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Modrý autobus ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, Jetel, cliparts, vektor, svg, Květiny, grafika, kliparty, download, ilustrační obrázek, obrázek, free, klipart, Jetel

Doporučené použití klipartu: plakáty, Instagram, profil, profilovka, kalendář, prezentace, časopis, textové dokumenty, corelDraw, Adobe Illustrator , seminární práce, Facebook, referáty, word, Pinterest, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Hladový smajlík zdarma, vektor Domina ke stažení nebo obrázek Zvuk ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.