Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dýně s kloboukem (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně s kloboukem zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dýně s kloboukem. Obrázek Dýně s kloboukem je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Dýně s kloboukem? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně s kloboukem zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dýně s kloboukem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně s kloboukem ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1365
1280x1092
800x682
500x426
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 70 868 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: sammo241

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dýně s kloboukem sdílet s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Dýně s kloboukem patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pina Colada ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čokoládové vajíčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Digitální znak 7 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, klipart, svg, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, grafika, kliparty, cliparts, Dýně s kloboukem, vektor, ilustrační obrázek, Dýně s kloboukem, free

Doporučené použití klipartu: Pinterest, wordpress, word, office, dokument, fotokniha, openOffice, web, prezentace, plakáty, blog, seminární práce, časopis, kalendář, referáty, etikety

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Ovocný salát zdarma, ilustrace Skluzavka ke stáhnutí nebo klipart Růžová vajíčka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.