Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dýně s kloboukem, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně s kloboukem zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Dýně s kloboukem. Obrázek Dýně s kloboukem je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně s kloboukem zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dýně s kloboukem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně s kloboukem ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1365
1280x1092
800x682
500x426
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 868 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sammo241

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dýně s kloboukem se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Emo dívka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Blondýnka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Pohřebák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, svg, ke stáhnutí, kliparty, free, ilustrace, obrázek, vektor, zdarma, download, vektorový obrázek, Dýně s kloboukem, Halloween, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, blog, fotokniha, články, Adobe Illustrator , Pinterest, webové stránky, Instagram, word, avatar, profilovka, openOffice, dokument, dokumenty, corelDraw, památník

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Ospalá dýně ke stáhnutí, obrázek Zaoceánský parník zdarma nebo klipart Žena v práci ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.