Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dýně s kloboukem, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně s kloboukem zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dýně s kloboukem. Vektorová ilustrace Dýně s kloboukem je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Dýně s kloboukem v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně s kloboukem zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dýně s kloboukem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně s kloboukem ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1365
1280x1092
800x682
500x426
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 868 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sammo241

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dýně s kloboukem se nachází v sekci Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černá oliva ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vrtáky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Ježíš Kristus ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, obrázek, cliparts, ilustrace, vektor, Dýně s kloboukem, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, svg, ke stažení, kliparty, free, Dýně s kloboukem

Doporučené použití klipartu: Instagram, profil, referáty, seminární práce, openOffice, prezentace, články, Twitter, PowerPoint, plakáty, profilovka, corelDraw, textové dokumenty, dokumenty, Pinterest, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Znamení vodnář ke stáhnutí, ilustrace Nekonečno zdarma nebo vektor Kovařík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.