Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dýně s kloboukem (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně s kloboukem zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Dýně s kloboukem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Dýně s kloboukem ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně s kloboukem zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dýně s kloboukem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně s kloboukem ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1365
1280x1092
800x682
500x426
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 868 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: sammo241

Zaujal vás náš klipart Dýně s kloboukem? Potom se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Dýně s kloboukem patří do sekce Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pastelky ve stojánku ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šálek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Černé vajíčko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, Dýně s kloboukem, svg, Dýně s kloboukem, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, kliparty, vektor, free, grafika, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Facebook, pozvánky, web, dokument, etikety, profil, Instagram, Pinterest, časopis, kalendář, prezentace, škola, Twitter, památník, video

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Vánoční sněhulák ke stažení, vektorový klipart Kavárnička ke stažení nebo obrázek, klipart Lední medvěd ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.