Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dýně s kloboukem, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně s kloboukem zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dýně s kloboukem. Vektorová ilustrace Dýně s kloboukem je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Dýně s kloboukem v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně s kloboukem zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýně s kloboukem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně s kloboukem ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1365
1280x1092
800x682
500x426
160x136

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 70 868 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sammo241

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dýně s kloboukem je v sekci Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ukulele ke stažení Podívejte se i na obrázek Kavárna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Červená šachovnice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, download, Halloween, obrázek, cliparts, klipart, zdarma, svg, ke stažení, kliparty, Dýně s kloboukem, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, avatar, profil, plakáty, inkscape, PowerPoint, Facebook, openOffice, prezentace, fotokniha, office, články, Adobe Illustrator , web, dokumenty, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Lesotho ke stažení, klipart Číselný zámek ke stáhnutí nebo ilustrace Fotokopírka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.