Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Platinová medaile (Symboly) ke stažení

Obrázek, klipart Platinová medaile ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Platinová medaile. Pakliže si chcete obrázek Platinová medaile stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Platinová medaile zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Platinová medaile ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Platinová medaile ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1234x1600
987x1280
617x800
386x500
124x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 897 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Platinová medaile sdílet s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Platinová medaile se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bílá dáma ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hard disk ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Dominikánská republika zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, svg, free, Platinová medaile, obrázek, vektorový obrázek, grafika, Symboly, cliparts, download, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: video, PowerPoint, oznámení, památník, etikety, články, časopis, profil, koláž, diplomová práce, fotografie, Zoner Callisto, diář, fotokniha, kalendář, Pinterest, manuály

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Adam a Eva zdarma, klipart Opička ke stažení nebo vektorový obrázek Sašimi suši ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.