Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Platinová medaile (Symboly) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Platinová medaile zdarma ke stažení

Platinová medaile je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Platinová medaile ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Platinová medaile zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Platinová medaile ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Platinová medaile ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1234x1600
987x1280
617x800
386x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 897 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Platinová medaile? Pak se podělte s ostatními na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Platinová medaile patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tmavězelený stromeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stoeurovka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Šedivá stužka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, Platinová medaile, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, Symboly, vektorový obrázek, grafika, zdarma, download, ke stažení, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, Facebook, blog, Instagram, webové stránky, dokument, video, PowerPoint, magazín, eshop, vizitky, dokumenty, Twitter, památník, brožury, škola, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Petriho miska ke stažení, klipart Opička ke stažení nebo obrázek Gruzie ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.