Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Oranžový tulipán (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžový tulipán zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Oranžový tulipán. Kreslená ilustrace Oranžový tulipán je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oranžový tulipán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

943x1600
754x1280
472x800
295x500
94x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 490 490 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Oranžový tulipán s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Oranžový tulipán je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Velikonoční dekorace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Snubní prsteny zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zajíc ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, svg, Květiny, ke stáhnutí, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, cliparts, grafika, Oranžový tulipán, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: diář, openOffice, video, office, word, PowerPoint, Pinterest, kalendář, seminární práce, Twitter, wordpress, inkscape, profil, dokument, Facebook, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Klíště ke stáhnutí, obrázek Heliotrop zdarma nebo vektor Šedá stužka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.