Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Skřet (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skřet zdarma ke stažení

Skřet je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Skřet je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřet zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Skřet ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřet ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1581
1280x1265
800x791
500x494
160x158

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 76 423 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Chrisdesign

Obrázek, klipart pojmenovaný Skřet můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Skřet patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatá stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otakárek fenyklový ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Valentýn zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, zdarma, obrázek, svg, kliparty, cliparts, Skřet, ilustrace, ke stažení, Muži, ilustrační obrázek, klipart, Skřet, free

Doporučené použití klipartu: plakát, Adobe Illustrator, plakáty, seminární práce, eshop, PowerPoint, prezentace, openOffice, word, corelDraw, Facebook, office, wordpress, etikety, časopis, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Retro vzducholoď zdarma, vektor Smajlík s knírem ke stáhnutí nebo obrázek Včela s květinami ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.