Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek List, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart List zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je List. Klipart List je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart List zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek List ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart List ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
786x800
491x500
157x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 456 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart List je v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Padesátieurovka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Citroen Ami6 zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté R ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, kliparty, List, ke stažení, Rostliny, free, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, vektor, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, profilovka, referáty, Instagram, word, Twitter, plakát, dokumenty, web, blog, Facebook, avatar, openOffice, pozvánky, textové dokumenty, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Kohada sushi ke stáhnutí, vektor Blue Ray přehrávač zdarma nebo obrázek Chřestýš ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.