Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek List, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart List zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je List. Klipart List je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart List zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek List ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart List ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
786x800
491x500
157x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 456 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart List se nachází v sekci Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Skarab ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Krocan zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Avokádo ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, obrázek, free, klipart, download, svg, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, List, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakáty, openOffice, avatar, fotokniha, inkscape, Adobe Illustrator , prezentace, pozvánky, PowerPoint, škola, office, corelDraw, Twitter, webové stránky, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Citroen 2CV ke stáhnutí, obrázek Den matek zdarma nebo klipart Sókratés ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.