Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek List, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart List zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je List. Klipart List je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart List zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart List ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart List ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
786x800
491x500
157x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 456 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek List je v kategorii Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pankáč ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek ISO zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak C ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, List, cliparts, free, svg, Rostliny, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, vektor, download, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, seminární práce, dokumenty, Pinterest, openOffice, office, kalendář, prezentace, škola, textové dokumenty, avatar, Adobe Illustrator , Facebook, word, plakáty, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Vlkodlak ke stáhnutí, klipart Lilek zdarma nebo ilustrace Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.