Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart List (Rostliny) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart List ke stažení zdarma

Zajímavý obrázek s názvem List. Kreslená ilustrace List je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek List v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart List zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart List ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart List ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
786x800
491x500
157x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 456 944 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Zaujal vás náš klipart List? Potom se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek List patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žiletkový holící strojek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sněhuláček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Pravěká bojovnice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, klipart, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, ke stažení, List, obrázek, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, vizitky, profilovka, pozvánky, logo, prospekty, video, corelDraw, word, Twitter, plakáty, referáty, Zoner Callisto, diář, diplomová práce, openOffice, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Roztomilý medvídek zdarma, obrázek, klipart Valentýnské psaní zdarma nebo obrázek Sója ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.