Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek List, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart List zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je List. Klipart List je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart List zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek List ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart List ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
786x800
491x500
157x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 456 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart List se nachází v kategorii Vektorové kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pejsánek ke stažení Podívejte se i na vektor Policista ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hasič zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: List, klipart, svg, ilustrace, kliparty, zdarma, grafika, ke stažení, obrázek, download, cliparts, ilustrační obrázek, Rostliny, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, fotokniha, Adobe Illustrator , profilovka, seminární práce, word, Instagram, články, office, dokument, Twitter, Pinterest, referáty, web, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Jetel ke stažení, obrázek Korzet ke stáhnutí nebo klipart Dívka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.