Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Digitální budík (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální budík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Digitální budík. Kreslená ilustrace Digitální budík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Digitální budík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální budík zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Digitální budík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální budík ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x873
1280x698
800x436
500x273
160x87

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 91 091 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Digitální budík sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Digitální budík patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Papája ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Porsche ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Isaac Newton zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, klipart, cliparts, Digitální budík, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, svg, Přístroje, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Facebook, Instagram, inkscape, fotokniha, office, pozvánky, plakáty, web, video, etikety, profilovka, články, Pinterest, blog, Twitter, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Houpací Santa zdarma, ilustrace Kuře ke stáhnutí nebo klipart Uran ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.