Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Digitální budík (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální budík zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Digitální budík. Stahujte klipart Digitální budík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální budík zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Digitální budík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální budík ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x873
1280x698
800x436
500x273
160x87

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 091 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart Digitální budík? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Digitální budík se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Piper J-3 Cub ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Programátorka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Evropa ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, cliparts, obrázek, svg, klipart, ilustrace, Digitální budík, download, Digitální budík, Přístroje, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: avatar, corelDraw, word, textové dokumenty, fotokniha, video, Instagram, PowerPoint, prezentace, články, diář, profilovka, dokumenty, Adobe Illustrator, pozvánky, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Dýně Chuck Norris ke stažení, obrázek, klipart Vrtačka ke stažení nebo vektorový klipart Dalekohled ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.