Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Digitální budík (Přístroje) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Digitální budík ke stažení zadarmo

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Digitální budík. Vektorový obrázek Digitální budík jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální budík zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Digitální budík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální budík ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x873
1280x698
800x436
500x273
160x87

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 091 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Digitální budík) můžete sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Obrázek Digitální budík patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík s brýlemi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rozteklá čokoláda ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zip ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, kliparty, vektor, zdarma, Digitální budík, grafika, svg, ke stažení, Přístroje, klipart, Digitální budík, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, časopis, koláž, video, plakát, seminární práce, Twitter, plakáty, logo, webové stránky, office, Adobe Illustrator, škola, Zoner Callisto, letáky, Instagram, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor UOS ke stažení, vektor Princezna ke stažení nebo klipart 3GP ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.