Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Fotbalista (Muži) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fotbalista zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Fotbalista. Pakliže si chcete obrázek Fotbalista stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fotbalista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1188x1600
950x1280
800x1078
371x500
118x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 103 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: sam_uy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Fotbalista s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Fotbalista je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Atlas velký ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Litvy zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor MP3 ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Fotbalista, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, obrázek, svg, Muži, zdarma, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, diář, dokumenty, fotokniha, logo, video, eshop, word, web, koláž, vstupenky, prezentace, profil, inkscape, články, manuály, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Plačící smajlík ke stáhnutí, vektorový obrázek Rakousko ke stažení nebo obrázek, klipart Malé písmeno R zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.