Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fotbalista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotbalista zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Fotbalista. Klipart Fotbalista je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Fotbalista? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fotbalista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1188x1600
950x1280
800x1078
371x500
118x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 103 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sam_uy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fotbalista je v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nikola Tesla ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Trnové srdce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Atomová elektrárna ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Fotbalista, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Fotbalista, vektor, cliparts, ilustrace, free, grafika, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, Muži, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, plakát, openOffice, pozvánky, webové stránky, seminární práce, kalendář, corelDraw, prezentace, dokument, profilovka, avatar, textové dokumenty, referáty, PowerPoint, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Olejnička ke stáhnutí, klipart Kabriolet zdarma nebo ilustrace Křeček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.