Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Fotbalista (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotbalista zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Fotbalista. Klipart Fotbalista je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fotbalista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1188x1600
950x1280
800x1078
371x500
118x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 103 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: sam_uy

Líbí se vám klipart Fotbalista? Pak se podělte s rodinou a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Fotbalista je v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Chemička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa v komíně ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Plechovka s pivem ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Muži, kliparty, Fotbalista, obrázek, klipart, download, free, vektor, zdarma, Fotbalista

Doporučené použití klipartu: corelDraw, openOffice, webové stránky, dokumenty, vstupenky, Facebook, brožury, Instagram, fotokniha, Twitter, plakát, eshop, blog, deníček, word, web, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vězení ke stažení, vektorový obrázek Rakousko ke stažení nebo ilustrace Zákaz telefonování ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.