Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fotbalista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotbalista zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Fotbalista. Obrázek Fotbalista je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Fotbalista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1188x1600
950x1280
800x1078
371x500
118x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 103 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sam_uy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fotbalista se nachází v sekci Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Psaníčko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Steampunk srdce zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Žena za volantem ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, download, vektor, free, klipart, Muži, ilustrační obrázek, kliparty, Fotbalista, obrázek, ilustrace, ke stažení, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: profil, Adobe Illustrator , inkscape, PowerPoint, Twitter, corelDraw, textové dokumenty, avatar, fotokniha, časopis, Facebook, pozvánky, seminární práce, word, kalendář, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Mapa Severní Ameriky ke stáhnutí, ilustrace Trojzubec zdarma nebo vektor Skleněné květiny 2 ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.