Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Fotbalista (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotbalista zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Fotbalista. Klipart Fotbalista je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Fotbalista? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fotbalista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1188x1600
950x1280
800x1078
371x500
118x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 104 103 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: sam_uy

Obrázek, klipart pojmenovaný Fotbalista můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Fotbalista se nachází v kategorii Kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík čert ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čajový obřad ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mapa Bahrajnu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, Muži, download, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, Fotbalista, free, klipart, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Fotbalista

Doporučené použití klipartu: památník, PowerPoint, eshop, webové stránky, pozvánky, dokument, diář, inkscape, video, textové dokumenty, články, referáty, avatar, corelDraw, kalendář, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Srdce ze zipu zdarma, obrázek, klipart Taiwan ke stáhnutí nebo vektorový klipart Saranče ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.