Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Fotbalista (Muži) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fotbalista zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Fotbalista. Klipart Fotbalista je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fotbalista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1188x1600
950x1280
800x1078
371x500
118x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 104 103 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: sam_uy

Tento obrázek s názvem (Fotbalista) můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Fotbalista je v sekci Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kleště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mikro SD karta ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Sklad zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Fotbalista, Muži, free, vektor, kliparty, cliparts, Fotbalista, vektorový obrázek, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: diář, web, články, památník, plakáty, openOffice, avatar, fotokniha, dokument, PowerPoint, webové stránky, pozvánky, škola, office, dokumenty, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Překvapení zdarma, ilustrace Zlaté srdíčko ke stáhnutí nebo klipart Zelená želva ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.