Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Johannes Gutenberg, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Johannes Gutenberg zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Johannes Gutenberg. Klipart Johannes Gutenberg je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Johannes Gutenberg? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Johannes Gutenberg zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Johannes Gutenberg ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Johannes Gutenberg ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 677 835 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Johannes Gutenberg je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Skotska ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Limenitis trivena zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Citroen SM ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Osobnosti, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Johannes Gutenberg, obrázek, vektor, klipart, download, ilustrační obrázek, Johannes Gutenberg, ilustrace, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, Pinterest, avatar, blog, Twitter, seminární práce, Facebook, profil, webové stránky, časopis, word, textové dokumenty, kalendář, škola, články, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Robot ke stáhnutí, klipart Vánoční svíčky zdarma nebo ilustrace Červené J ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.